Hilmi Türkmen

Değerli Kültür-Sanat Dostları,

Üsküdar’ımızın güzel atmosferinde, huzur ve barış dolu yeni bir yılı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz. İlk günden bu yana fikirlerimizin ve gönüllerimizin ortak olduğu Üsküdarlı vatandaşlarımıza sağlık ve esenlik dolu bir yıl diliyorum.

Birlikte her ay yeni bir başlangıcın heyecanını yaşıyoruz ve bu kez önümüzde koca bir yılın verdiği umut, enerji ve heyecan duruyor. Bu heyecanı birlikte hissetmek, bu enerjiyi bir arada değerlendirmek ve bu umudu paylaşmak bizi biz yapan, Üsküdar’ı özel kılan geleneklerimizin başında geliyor.

Bizler, kültür ve sanat dostu Üsküdarlı vatandaşlarımızla birlikte 2018 yılına yoğun ve coşkulu bir tempoyla başlıyoruz. Ocak ayı boyunca düzenleyeceğimiz harikulade etkinlikler, kültür-sanat sezonunun geri kalanında bizleri bekleyen güzelliklerin adeta habercisi gibi.

Bu ay yine çok zengin bir etkinlik takvimiyle ilgi alanları farklı olan Üsküdarlıların huzurundayız. Biliyoruz ki ilgi alanlarımız, keyif ve eğlence anlayışımız birbirinden ne kadar farklı olursa olsun, biz hep birlikteyiz ve böyle çok güzeliz.İyi ki Üsküdar var!